Профорієнтаційна робота факультету Обліку та фінансів

У рамках профорієнтаційної роботи факультету обліку та фінансів 30.10.2019 р. було проведено зустріч з учнями 11 класу Полтавської загальноосвітньої школи І‒ІІІ ступенів № 17.

Під час цієї зустрічі керівник підрозділу з організації виховної роботи, ст. викладач кафедри фінансів і кредиту Радочіна Юлія Ігорівна провела екскурсію територією ПДАА.

Заступник декана факультету обліку та фінансів, доцент кафедри фінансів і кредиту, к. е. н., доцент Безкровний Олександр Валентинович  поінформував щодо спеціальностей факультету та умов вступу у вищі навчальні заклади.

Доцент кафедри фінансів і кредиту, к. е. н., доцент Дроботя Яна Анатоліївна провела лекцію-гру на тему: «Грошова одиниця та її купівельна спроможність».