Профорієнтаційна робота Факультету обліку та фінансів

В рамках профорієнтаційної роботи Факультет обліку та фінансів провів зустріч з вчителями математики шкіл Полтавської області та їх заступниками.

Зустріч провели:

• Декан факультету обліку та фінансів, професор кафедри економічної теорії та економічних досліджень, к. е. н., доцент Дорогань-Писаренко Л. О.
  • Заступник декана факультету7 обліку та фінансів, доцент кафедри фінансів і кредиту, к.е.н., доцент Безкровний О. В.
  • Заступник декана факультету обліку та фінансів з виховної роботи, доцент кафедри бухгалтерського обліку, к.е.н. Ліпський Р. В.
  • Завідувач, професор кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін, д.іст.н. доцент Шаравара Т. О.
  • Професор кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін, кандидат філософських наук, доцент Шейко С. В.
  • Доцент кафедри фінансів і кредиту, к.е.н., доцент Дроботя Я. А.