Профорієнтаційна робота із випускниками коледжу

В рамках профорієнтаційної роботи 29 листопада кафедра харчових технологій гостинно приймала студентів Лохвицького механіко–технологічного коледжу.

В програмі ознайомлення зі спеціальністю студентам коледжу організована екскурсія по території Полтавської державної аграрної академії, та до виробничих приміщень Ковбасного цеху і Пивоварні ТМ «Vivat Провінція». Присутні студенти ознайомилися з мальовничою територією ПДАА, музеєм гирьових фігур, матеріально–технічною базою кафедри, зустрілися з деканом факультету Поліщуком А.А., заступником декана факультету Слинько В.Г. та викладачами.

За чашечкою чаю студенти мали нагоду поспілкуватися з проректором з міжнародних зв’язків Горб О.О., який детально розповів студентам про перспективи навчання в Полтавській державній аграрній академії та можливості паралельно отримання іноземного диплому.