Профорієнтаційна робота кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю

28 жовтня 2019 року в рамках профорієнтаційної роботи представники кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю Полтавської державної аграрної академії провели обліково-економічний «ланч», у якому взяли участь студенти аграрно-економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії.

Заступник декана факультету обліку та фінансів к. е. н. Р. В. Ліпський, провів ознайомчу екскурсію територією академії.

З вітальним словом до учасників круглого столу звернувся завідувач кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю д. е. н., професор В. Я. Плаксієнко.

К. е. н., доцент кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю Романченко Ю. О. цікаво розповіла про професію бухгалтера, про те, які навички потрібні такому спеціалісту, про актуальність цієї професії, про переваги в роботі бухгалтера.

Д. е. н., професор кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю К. А. Пилипенко провела зі студентами аграрно-економічного коледжу майстер-клас «Бюджетування».