Профорієнтаційна робота кафедри фінансів і кредиту

В рамках профорієнтаційної роботи кафедра фінансів і кредиту 12.03.2019 р.  відвідала учнів 11 класу Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27. Зустріч провела к.е.н., доцент, доцент кафедри фінансів і кредиту Дроботя Я. А.

Для учнів 11 класу ЗОШ № 27 було проведено відкрите заняття на тему: «Грошова одиниця та її купівельна спроможність». Під час зустрічі у ході бесіди – заняття з використанням наочних матеріалів школярі мали змогу ознайомитись і  дізнались  інформацію стосовно сутності грошової одиниці, її купівельної спроможності, інфляції, паритету купівельної спроможності, нетрадиційних показниках виміру купівельної спроможності таких як «Індекс Бігмака» та «Індекс борщу». Окрім того школярі отримали інформацію про методику визначення обсягу грошової маси необхідної для обігу, яка не розкручує інфляційну спіраль. Дана інформація набула прикладного значення у вигляді економічної гри «Купівельна спроможність та зміна вартості грошової одиниці з часом».

ДолученняРозмір
Іконка зображення p90312-142235.jpg1.64 МБ