Профорієнтаційний захід у Лубенському фінансово-економічному коледжі

23 квітня 2019 року викладачі кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін факультету обліку та фінансів відвідали Лубенський фінансово-економічний коледж Полтавської державної аграрної академії із профорієнтаційним заходом.

До гостинного читального залу бібліотеки коледжу завітали студенти другого курсу, викладачі, адміністрація.

Під час заходу студенти не тільки ознайомилися із тим, як професійні знання й навички пов’язані зі знаннями про рідну та іноземну мови, комунікацію, філософію та суспільне життя держави, але й взяли участь у виконанні різноманітних інтерактивних завдань, з якими успішно впоралися.

На зустрічі панувала творча й невимушена атмосфера, студентська аудиторія справила приємне враження.