Проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Інформатика»

На кафедрі економічної кібернетики та інформаційних технологій проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Інформатика». В олімпіаді взяло участь 24 здобувачі вищої освіти Полтавської державної аграрної академії, серед яких переможців розподілено за наступними місцями:
І місце – Призов Дмитро Олександрович, здобувач вищої освіти факультету ветеринарної медицини 1 курсу 2 групи спеціальності «Ветеринарна медицина» (провідний викладач – Протас Н. М., к.с.-г.н., доцент, доцент кафедри економічної кібернетики та інформаційних технологій);
ІІ місце – Гриців Олексій Петрович, здобувач вищої освіти факультету економіки та менеджменту 1 курсу 1 групи спеціальності «Інформаційні системи та технології» (провідний викладач – Уткін Ю. В., к.т.н., доцент, доцент кафедри економічної кібернетики та інформаційних технологій);
ІІІ місце – Яковлєва Оксана Сергіївна, здобувач вищої освіти факультету економіки та менеджменту 2 курсу 1 групи спеціальності «Публічне управління та адміністрування» (провідний викладач – Костоглод К. Д., доцент, доцент кафедри економічної кібернетики та інформаційних технологій).
У ІІ етапі Олімпіади, який відбудеться в квітні 2018 року на базі Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» візьме участь переможець І етапу – Призов Д. О.