Проведено п’яту науково-практичну конференцію «Генезис порід сільськогосподарських тварин»

1 листопада 2016 року кафедрою розведення і генетики сільськогосподарських тварин факультету «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» було проведено  п’яту науково-практичну конференцію «Генезис порід сільськогосподарських тварин», в якій прийняли участь науковці Інституту розведення і генетики тварин, Інституту свинарства та агропромислового виробництва, викладачі факультету, здобувачі вищої освіти.
Доктор сільськогосподарських наук, завідувач відділу розведення і генетики тварин  Інституту свинарства та АПВ Гришина Л.П. охарактеризувала ситуацію галузі свинарства та навела методику і результати оцінки продуктивності свиней новоствореного типу у великій білій породі.

Виступ Метлицької О.І. по проблемах генетики бджіл

Доктор сільськогосподарських наук, завідувач відділу   генетики    Інституту розведення і генетики тварин Метлицька О.І. представила результати генетичних досліджень по бджільництву, які дають змогу встановити чистопородність порід за генетичними картами, виявити зв’язок окремих генів з продуктивністю бджіл, їх поведінкою тощо.
Доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри розведення і генетики тварин ПДАА висвітлила стан галузі тваринництва України, акцентувавши увагу на необхідності підвищення продуктивності корів молочних порід  методами селекції.

Науковці і викладачі у колі здобувачів вищої освіти ОКР -спеціаліст

В обговоренні проблемних питань генезису порід тварин на сучасному етапі розвитку галузі тваринництва в Україні взяли участь Бондаренко О.М., Ломако Д.В., Юхно В.М., Васильєва О.О., Петренко М.О. та інші викладачі.
Здобувачі вищої освіти факультетів ТВППТ та «Ветеринарна медицина», які були присутні на заході, визнали його актуальним, цікавим і потрібним, оскільки науковці переконали про  необхідність   мати високий рівень знань для роботи в науці чи на виробництві.

Оцінювання рівня знань здобувачів вищої освіти по дисципліні  Селекція сільскогосподарських тварин

Науковці галузевих установ ознайомилися із методами та формами засвоєння рівня знань з дисципліни «Селекція сільськогосподарських тварин»  здобувачами вищої освіти ОКР спеціаліст під час практичного заняття, оцінивши їх позитивно.

Учасники науково-практичної конференції.

Мітки: