Проведено «Ярмарок вакансій»

14 квітня Центр кар’єри академії провів масштабну акцію під гучною назвою «Ярмарок вакансій». На ярмарок були запрошені студенти-випускники (біля 400 осіб) та роботодавці. Серед тих, хто надає випускникам робочі місця були:

• Головне управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації в особі начальника відділу кадрів Марини Калініної;
  • ПАТ «Компанія РАЙЗ», її представляв директор Сергій Фролов;
  • дирекцію ПАФ »Перше травня» Новосанжарського району представляв заступник директора Володимир Косяк;
  • обласне управління «Приват Банк» - керівник департаменту трудових ресурсів Олександр Ночовний;
  • дирекцію обласного молодіжного центру праці при обласній державній адміністрації – директор центру Анатолій Безпалок;
  • «Дельта Банк» був представлений спеціалістом по набору персоналу Наталією Оченаш.

На поважному зібранні обговорювалися актуальні питання формування фахівця для аграрної галузі, проблеми адаптації випускників до сучасного ринку праці, можливі шляхи вирішення проблеми працевлаштування випускників тощо. Професійно презентували свої спеціальності декан агрономічного факультету доктор сільськогосподарських наук, професор Павло Писаренко, студенти Анастасія Семенова, Любава Знова, Юлія Хомич, Євгенія Лазеба, Оксана Двойнікова.

Під час «Ярмарки вакансій» роботодавцями були розглянуті резюме, підготовлені випускниками, проведені співбесіди між роботодавцями та студентами, складалися угоди на співпрацю, надавалися професійні консультації.

Також було презентовано проект «Менторська практика працевлаштування студентів».