Психологічна служба інформує

Шановні колеги та здобувачі вищої освіти!

На сайті психологічної служби висвітлено інформацію про соціально-психологічний супровід освітнього процесу за такими напрямами:

• анкетування та опитування,

• психологічна діагностика,

• групові тренінги,

• індивідуальне консультування.

На прохання керівництва академії, деканатів, завідувачів кафедр, кураторів студентських груп пропонуємо проведення анкетування з наявності конфліктних ситуацій та булінгу у студентських групах, дотримання принципів толерантності в освітньому середовищі, дотримання принципів здорового способу життя.

Пропонуємоя також проведення діагностичних досліджень:

• індивідуально-психологічні характеристики особистості;

• мотиваційна, пізнавальна та емоційна сфери особистості;

• формування системи міжособистісних стосунків та стресостійкості;

• причини виникнення труднощів у здобувачів вищої освіти під час навчання;

• мотивації до навчання;

• соціально-психологічна адаптація першокурсників до навчання;

• динаміка розвитку особистості студента;

• забезпечення комфортності освітнього середовища.

Фахівці психологічної служби запланували впровадження таких тренінгових програм:

• соціально-психологічна адаптація першокурсників до навчання в академії;

• психологічний супровід дистанційного навчання здобувачів вищої освіти;

• розвиток навичок soft-skills та професійне самовизначення;

• підтримка здобувачів вищої освіти з особливими освітніми потребами;

• дотримання основ здорового способу життя;

• розвиток особистості.

Індивідуальне консультування здобувачів вищої освіти з питань навчання та особистих проблем, соціально-педагогічне, індивідуальне консультування співробітників академії з питань організації навчально-виховного процесу буде проводитися в кімнаті психологічного розвантаження (корп. 5) або в онлайн режимі.

Для попередньої домовленості щодо індивідуального консультування та проведення спільних із психологічною службою заходів просимо звертатися до фахівців психологічної служби:

Керівник психологічної служби, практичний психолог Плаксієнко Ірина Леонідівна (т. 096-60-49-361, е-mail: iryna.plaksiienko@ pdaa.edu.ua).

Соціальний педагог Ільченко Алла Михайлівна (т. 050-13-63-094, е-mail: alla.ilchenko@pdaa.edu.ua).

Практичний психолог Подлєсна Ганна Володимирівна (т. 095-53-12-703, е-mail: ganna.podliesna@pdaa.edu.ua).