Психологічний тренінг із професійного розвитку «Моя професія – природу захищати!»

24 лютого 2021 року для обговорення своїх професійних цілей і життєвих перспектив зібралися здобувачі вищої освіти першого – четвертого курсів спеціальності «Захист і карантин рослин». Психологічний тренінг «Моя професія – природу захищати!» провела для них керівниця психологічної служби Плаксієнко І. Л. разом із викладачками кафедри захисту рослин доценткою Коваленко Н. П. та асистенткою Шерстюк О. Л.

Метою тренінгу було усвідомлення студентами власних професійних цілей, аналіз професійних та особистісних компетенцій, формування яких є умовою їхньої майбутньої професійної та життєвої успішності та конкурентоздатності.

Студенти відображали в малюнках, якими вони бачать себе в своїй професії, обговорювали професійні якості та soft skills, які необхідні для виконання ними благородної місії – захищати рослинний світ, підтримувати природне біорозмаїття та опікуватися збереженням краси нашої мальовничої Батьківщини.

Запропоновані вправи сприяли розвитку здатності до проєктування професійного становлення та саморозвитку.

Заняття пройшло в атмосфері довіри, відкритості та психологічного комфорту.