Регіональний форум «Органічна Україна»

8 липня в Департаменті агропромислового розвитку Полтавської ОДА онлайн відбувся ХХІ Регіональний Форум «Органічна Україна».

Модератор форуму Олена Березовська, президент, Громадська спілка виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна».

З вітальним словом та інформацією про органічне виробництво в Полтавській області до учасників форуму  звернувся директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА Сергій Фролов.

У роботі форуму від Полтавської державної аграрної академії взяли участь: Віктор Писаренко, доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри захисту рослин, голова вченої ради Громадської спілки «Полтавське товариство сільського господарства»; Микола Опара кандидат сільськогосподарських наук, професор кафедри Землеробства і агрохімії ім. В. І. Сазанова, заступник голови з наукової роботи Громадської спілки «Полтавське товариство сільського господарства».

Мітки: