Результати I етапу VIII Міжнародного конкурсу

Результати I етапу VIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед здобувачів вищої освіти Полтавської державної аграрної академії

Щорічно здобувачі вищої освіти Полтавської державної аграрної академії демонструють мовну компетентність і мовленнєву культуру, творчі здібності та інтелектуальні сили на Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.
11 вересня 2017 року викладачі кафедри іноземних мов та українознавства провели І етап конкурсу, у якому взяли участь здобувачі вищої освіти спеціальностей «Філологія», «Економіка», «Маркетинг», «Менеджмент», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Право», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Ветеринарна медицина».
Учасникам конкурсу були запропоновані завдання, які передбачали застосування навичок редагування мовних одиниць, пояснення значень паронімів, умінь добирати українські синоніми до іншомовних номінацій, аргументовано висловлювати власну позицію на проблемне питання у творі-роздумі.

Найкраще з виконанням завдань впоралися такі здобувачі вищої освіти:
Шпортун Аліна – І курс, спеціальність «Філологія»;
Щербак Юлія – І курс, спеціальність «Філологія»;
Людвік Аліна – ІI курс, спеціальність «Економіка»;
Пучка Андрій –  І курс, спеціальність «Ветеринарна медицина».
Вітаємо переможців! Бажаємо наполегливості в досягненні поставленої мети, творчих злетів і подальших перемог!
Висловлюємо щиру вдячність здобувачам вищої освіти, які взяли активну участь у цьому конкурсі, гідно представили своє «мовне обличчя»:
1. Сєровій Наталії – І курс, спеціальність «Економіка»;
2. Пономарь Анастасії – І курс, спеціальність «Ветеринарна медицина»;
3. Черниш Ірині – І курс, спеціальність «Право»;
4. Циклаурі Андрію – І курс, спеціальність «Ветеринарна медицина»;
5. Кемовій Яні – І курс, спеціальність «Менеджмент»;
6. Магарламовій Елізі – І курс, спеціальність «Маркетинг»;
7. Коваленко Діані – І курс, спеціальність «Право»;
8. Літецькій Ірині – І курс, спеціальність «Маркетинг»;
9. Д’яченко Анні – І курс, спеціальність «Ветеринарна медицина»;
10. Полонській Наталії – І курс, спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»;
11. Яременко Аліні –  І курс, спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування».

Матеріал підготували викладачі
кафедри іноземних мов та українознавства