Результати II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування»

На базі Тернопільського національного економічного університету 17-19 квітня 2019 року проводився II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» (за видами економічної діяльності).

В олімпіаді взяли участь здобувачі вищої освіти Полтавської державної аграрної академії, а саме Тетянко Анжела Олександрівна (Спеціальності «Менеджмент» СВО Магістр) та Радченко Руслана Олегівна (Спеціальності «Менеджмент» СВО Бакалавр)

В результаті олімпіади  Дипломом ІІ ступеня нагороджена Тетянко Анжела Олександрівна ( студентка 1 курсу Спеціальності «Менеджмент» СВО Магістр)

За активну роботу у складі журі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» (за видами економічної діяльності) у 2018/2019 н.р. нагороджена подякою  завідувач кафедри менеджменту, доктор економічних наук, професор Маркіна Ірина Анатоліївна.

Мітки: