Результати проведення II етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу

4 жовтня 2015 р. серед студентів Полтавської державної аграрної академії всіх напрямів підготовки був проведений II етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Студентам були запропоновані минулорічні завдання III (обласного) етапу конкурсу для вищих навчальних закладів III – IV р.а.:

1. Розкрийте  слова О.Гончара  «Шевченко дав орлині крила українському слову…». Робіть посилання на твори Т.Г.Шевченка. Дотримуйтесь публіцистичного стилю (3,5стор.)       24б.

2.Запишіть слова, якими потрібно завершити кожне з  поданих речень:   10б.

• А Картина Т.Шевченка, однойменна з однією з його поем, зветься… .
  • Б Імператора Миколу І Шевченко назвав «правди гонителем жестоким» у поезії  …
  • В  За життя Тараса Шевченка збірка «Кобзар» видавалася в такі роки: … .
  • Г   М. Щепкіну   Т. Шевченко присвятив поему … .
  • Д  Альбом «Живописна Україна» Шевченко задумав видати в трьох книгах. До першого випуску альбому (1844 р.) увійшли такі офорти: … .

3.Назвіть письменників Полтавщини – лауреатів Національної премії  України ім. Т.Шевченка ( не менше 5). 5б.

Найактивнішими виявилися студенти I курсу, серед яких і переможці:

• I місце – Лиман Аліна Сергіївна, студентка факультету ветеринарної  медицини I курсу 3 групи;
  • II місце – Телюкова Марія Кимівна, студентка факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва I курсу 2 групи.

Вітаємо переможців!

Висловлюємо вдячність і тим студентам, які, хоч і не стали переможцями, проте виявили мовну активність.

Матеріали підготувала к.філол.н., доц. кафедри іноземних мов та українознавства Сизоненко Н. М.