Результати проведення першого етапу мовного та мовно-літературного конкурсів серед здобувачів вищої освіти ПДАА

Щорічно кафедра гуманітарних і соціальних дисциплін факультету обліку та фінансів організовує для здобувачів вищої освіти Полтавської державної аграрної академії мовні та мовно-літературні конкурси, у яких кожен охочий має змогу виявити творчі здібності, ерудованість, вправні мовленнєві навички.

Цьогоріч 15 жовтня в першому етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка взяли участь студенти спеціальностей «Облік і оподаткування», «Агроінженерія», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Політологія». За результатами проведення конкурсу було визначено переможців за двома категоріями:

Студенти спеціальності «Філологія»:

1. Шевченко Дарина – здобувач вищої освіти 1 курсу 1 групи спеціальності «Філологія» ‒ 1 місце,
  2. Пащенко Анастасія – здобувач вищої освіти 1 курсу 1 групи спеціальності «Філологія» ‒ 2 місце,
  3. Дерев’янко Катерина – здобувач вищої освіти 1 курсу 1 групи спеціальності «Філологія» ‒ 3 місце.

Студенти нефілологічних спеціальностей:

1. Ставицька Влада, здобувач вищої освіти 1 курсу 1 групи спеціальності «Облік і оподаткування» ‒ 1 місце;
  2. Сурмило Олександра, здобувач вищої освіти 3 курсу 2 групи спеціальності «Агроінженерія» ‒ 2 місце;
  3. Тимко Анна, здобувач вищої освіти 1 курсу 1 групи спеціальності «Облік і оподаткування» ‒ 3 місце.

14 листопада 2019 року в першому етапі XX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика взяли участь 35 студентів спеціальностей «Філологія», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Публічне управління та адміністрування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Право», «Економіка», «Міжнародні економічні відносини», «Харчові технології».

Студенти спеціальності «Філологія»:

1. Пащенко Анастасія – здобувач вищої освіти 1 курсу 1 групи спеціальності «Філологія» ‒ 1 місце,
  2. Рибалко Валентина – здобувач вищої освіти 2 курсу 1 групи спеціальності «Філологія» ‒ 1 місце;
  3.  Шевченко Дарина – здобувач вищої освіти 1 курсу 1 групи спеціальності «Філологія» ‒ 2 місце,
  4. Свічкар Сабіна – здобувач вищої освіти 2 курсу 1 групи спеціальності «Філологія» ‒ 3 місце.

Студенти нефілологічних спеціальностей:

1. Тараненко Таїсія здобувач вищої освіти 1 курсу 1 групи спеціальності «Публічне управління та адміністрування» ‒ 1 місце,
  2. Ставицька Влада – здобувач вищої освіти 1 курсу 1 групи спеціальності «Облік і оподаткування» ‒ 2 місце;
  3. Шершова Вікторія – здобувач вищої освіти 1 курсу 1 групи спеціальності «Облік і оподаткування» ‒ 3 місце;
  4. Ющенко Ірина – здобувач вищої освіти 1 курсу 1 групи спеціальності «Економіка» ‒ 3 місце.

Вітаємо переможців!

Висловлюємо вдячність усім учасникам конкурсів, які активно долучилися до спільної справи – утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, ушанування творчої спадщини Тараса Шевченка!

Мітки: