Робота над покращенням освітньо-наукової програми для підготовки здобувачів вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня ступеня доктора філософії зі спеціальності 211 «Ветеринарна медицина»

15 жовтня 2020 року в деканаті факультету ветеринарної медицини відбулася зустріч викладачів із аспірантами та випускниками третього (освітньо-наукового) рівня ступеня доктора філософії зі спеціальності 211 «Ветеринарна медицина». На робочій зустрічі були присутні: Ігор Коломак (випускник), Анастасія Ракітіна та Микола Завалій (здобувачі останнього курсу навчання), Олег Кручиненко, д. вет. н., доцент, Валентина Євстаф’єва, д. вет. н., професорка, Сергій Кулинич, декан факультету ветеринарної медицини, д. вет. н., професор (викладачі факультету).
Під час зустрічі здобувачі та випускники охоче висловлювали свої думки щодо сильних і слабких сторін у підготовці докторів філософії, пролунали пропозиції щодо розширення переліку вибіркових компонентів. Були сформульовані слушні пропозиції щодо компетентностей / здатностей, якими здобувачі вищої освіти повинні оволодіти за час навчання, визначені напрями й методи вдосконалення освітнього процесу.

Учасники зустрічі позитивно оцінили актуальність освітніх програм, перелік і логічну послідовність викладання обов’язкових і вибіркових компонентів. За результатами дискусії було сформульовано низку пропозицій випусковій кафедрі паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи щодо змісту освітніх програм та організації освітнього процесу.