Розпочалася навчальна практика з дисципліни «Економічна теорія»

В рамках проходження практики з дисципліни «Економічна теорія» студенти першого курсу факультету обліку та фінансів спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» разом з доцентом А. П. Дорошенком та доцентом О. С. Песцовою-Світалкою відвідали центр обслуговування платників Держаної податкової інспекції у м. Полтава. Під час виїзного заняття здобувачам вищої освіти було роз’яснено особливості роботи центру та визначено основні види послуг, що надаються даною установою юридичним та фізичним особам м. Полтава.

Факультет обліку та фінансів Полтавської державної аграрної академії висловлює щиру подяку завідувачу сектору організації роботи ДПІ м. Полтави Тетяні Вікторівні Гуржій за організацію заходу та високий рівень професіоналізму під час роз’яснення особливостей роботи центру обслуговування платників Держаної податкової інспекції у м. Полтава.