Саморозвиток менеджерів: привітання доктору кафедри

Колектив кафедри менеджменту вітає Дячкова Дмитра Володимировича з отриманням диплома доктора економічних наук!

Вітаємо з дійсним доказом високої кваліфікації! Зичимо натхнення та успішного втілення творчих і наукових задумів, професійного зростання і майбутніх наукових здобутків. Бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутих успіхах і постійно боротися за свою мрію!  Бажаємо неймовірних сил світлого розуму та блискучих ідей для подальшого саморозвитку та самореалізації, гарного настрою, великого щастя!

Нехай основою подальшого розвитку та плідної професійної діяльності будуть міцне здоров'я та успіх, натхненна думка та щирі почуття, підтримка рідних і колег.

Дякуємо керівництву університету за підтримку та сприяння сприятливим умовам для написання роботи і захисту дисертації.

Головний принцип кафедри менеджменту – саморозвиток втілюється в дію.