Семінар щодо переваг екологічно чистої продукції та запровадження екологічних технологій виробництва.

Семінар із підвищення поінформованості суб’єктів малого та середнього підприємництва щодо переваг екологічно чистої продукції та запровадження екологічних технологій виробництва.

20 – 21 березня 2018 року в  Полтавській державні аграрній академії за підтримки Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації відбувався семінар із підвищення поінформованості суб’єктів малого та середнього підприємництва щодо переваг екологічно чистої продукції та запровадження екологічних технологій виробництва.

Модераторами заходу виступили: Інститут післядипломної освіти ПДАА, кафедра  екології, охорони навколишнього середовища і збалансованого природокористування і кафедра рослинництва.

З вітальним словом до присутніх звернулися:ректор академії, професор В. І. Аранчій

Голова фермерського господарства Ярошенко

В ході семінару розглянуто ряд важливих питань, зокрема:

• Економічні основи органічного землеробства.
  • Основи органічного землеробства.
  • Пестициди як екологічний чинник. Вплив на здоров’я людини.
  • Біометод як передумова вирощування екологічно безпечної рослинницької продукції.
  • Пробіотехнологія – методи і принципи біологізації сільського господарства за допомогою.
  • Вплив комплексних інокулянтів на продуктивність кукурудзи та соняшнику.
  • Технологічні особливості застосування трихограми.
  • Переваги та ефективність сучасних біопрепаратів

Органічне землеробство є основою забезпечення населення екологічно безпечними продуктами харчування. З метою розширення об’ємів впровадження органічного землеробства необхідно регулярно проводити навчання і інформувати фермерів та приватних землевласників, щодо особливостей технологій органічного землеробства, це буде сприяти розширенню. площ і виробництва екологічно безпечних продуктів харчування.

Мітки: