Шановні колеги! Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції молодих учених та студентів «Економіка і підприємництво: теоретико-методологічні аспекти обліку, аналізу та контролю»

Міністерство аграрної політики та
продовольства України
Полтавська державна аграрна академія
ДВНЗ Херсонський державний аграрний університет
ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ ТА СТУДЕНТІВ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі
Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції молодих учених та студентів «Економіка і підприємництво: теоретико-методологічні аспекти обліку, аналізу та контролю»,
яка відбудеться 5 лютого 2014 р.

Конференція відбудеться у заочній формі!

До участі у конференції запрошуються студенти, аспіранти, молоді вчені, а також усі зацікавлені незалежно від місця роботи та навчання

Планується робота за тематичними напрямами:

1. Стан, проблеми та перспективи розвитку системи обліку.
2. Контроль в соціально-орієнтованій системі управління господарюючими суб’єктами.
3. Проблеми обліково-аналітичного забезпечення оподаткування суб’єктів господарювання.
4. Фінансовий механізм розвитку підприємств, бюджетних та фінансово-кредитних установ.
5. Аналіз у системі антикризового управління підприємством.

Робочі мови конференції – українська,
російська, англійська.

Умови участі у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції молодих учених та студентів:

Термін подання заявок та тез доповіді –
до 25 грудня 2013 р.

Для включення тез до збірника необхідно відправити на адресу оргкомітету:
- заявку на участь у конференції;
- файл з текстом доповіді;
- рецензію наукового керівника (для студен-тів, якщо керівник не є співавтором);
- ксерокопію квитанції про перерахунок коштів за публікацію (15 грн. за сторінку).

На одну публікацію надсилається один примірник збірника на адресу, яку було вказано в реєстраційній формі заявки на участь.

Вимоги
до оформлення тез доповідей:

Приймаються до друку тези обсягом до 3 повних сторінок формату А-4, надруковані в текстовому редакторі Microsoft Word та оформлені відповідно до вимог:

1. Поля – 2 см зі всіх боків; міжрядковий інтервал – 1,0; шрифт – Times New Roman; кегль – 16.

2. У правому верхньому куті – прізвище, ім’я, по-батькові автора (жирний курсив), науковий ступінь, вчене звання, посада, установа (без скорочень).

3. Рядком нижче вказати УДК (уніфікований десятковий класифікатор) тез.

4. Назву публікації друкувати великими жирними літерами з вирівнюванням по центру.

5. Через рядок друкувати основний текст.

6. Посилання та список використаних джерел оформляти згідно з вимогами ВАК України № 63 від 26.01.2008 р.

7. Назва файлу повинна відповідати номеру секції конференції та прізвищу автора або першого співавтора англійською мовою (наприклад, 1_Ivanov.doc).

Тези повинні бути переглянуті і рекомендовані до друку науковим керівником. Відповідальність за зміст матеріалів несуть автори і наукові керівники.

Матеріали повинні бути ретельно перевірені згідно з нормами правопису та орфографії.

Тези, які надіслані пізніше встановлених термінів до публікації не приймаються.

У разі значних розходжень оформлення тез із рекомендаціями, оргкомітет залишає за собою право редакції авторського тексту або відхилення публікації.

Заявка на участь у конференції

Для молодих учених:

Прізвище, ім’я, по-батькові (повністю)

Науковий ступінь ________________________
Вчене звання ____________________________
Посада _________________________________
Повна назва ВНЗ ________________________
Поштова адреса, індекс ___________________
e-mail __________________________________
Номер телефону _________________________
Назва доповіді __________________________
Секція _________________________________