"Що таке культура?"

27 травня 2016 року Полтавська державна аграрна академія за активної участі кафедри іноземних мов та українознавства приймала поважного гостя Карлоса Жоао Коррейя – доктора філософії, викладача філософії та антропології Лісабонського університету, автора понад 20 книг та 100 різних творів, засновника і члена правління культурно-філософської Асоціації «Що це?».

Науковець прочитав лекцію для студентів перших курсів на тему: «Що таке культура?», застосовуючи категоріальний апарат філософії культури. Мова йшла про сучасне мистецтво, його форми, сприйняття, сенс. Пропонуємо усім бажаючим ознайомитися з окремими викладками лектора та переглянути фото з нашої зустрічі.

Приємно відзначити співпрацю із зарубіжними колегами, адже тісні наукові контакти лише сприяють розширенню світогляду студентства, одержанню нових вражень, обміну досвідом.

Бажаю натхнення від перегляду.

З повагою, проф. Шаравара Т.О.