Щиро вітаємо з перемогою студентів та викладачів кафедри менеджменту!

На базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця проведено Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціалізації «Управління фінансово-економічною безпекою».

У зв’язку із запровадженням карантину заклад вищої освіти вирішив скасувати проведення другого етапу ІІ туру Конкурсу – підсумкової науково-практичної конференції та підбити підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2019/2020 н.р. за результатами першого етапу ІІ туру.

Наукова робота здобувача вищої освіти 1 курсу освітнього ступеня магістр спеціальності 073 Менеджмент Лесюка Владислава Станіславовича «Визначення сучасного стану та напрямів покращення енергетичної безпеки України у системі міжнародних економічних відносин», виконана під керівництвом к.е.н., доцента кафедри менеджменту Федірця Олега Володимировича, відзначена дипломом ІІІ ступеня.

Щиро вітаємо з перемогою студентів та викладачів кафедри менеджменту! Зичимо міцного здоров’я та нових здобутків на науковій ниві!

ПРОТОКОЛ РІШЕННЯ

галузевої конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу

студентських наукових робіт

зі спеціальності «Управління фінансово економічною безпекою».

(назва галузі знань, спеціальності, спеціалізації)

який проведено Харківським національним економічним університетом

імені Семена Кузнеця

Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 75 студентських наукових робіт (84 учасника), що надійшли з 40 закладів вищої освіти.

На підставі рецензій галузева конкурсна комісія вирішила визнати переможцями Конкурсу 21 учасника та нагородити:

1. ступеня,
  2. ступеня,
  3. ступеня
(потрібне зазначити)
Прізвище, ім’я, по батькові студента (повністю)
Прізвище, ім’я, по батькові (повністю), посада наукового керівника
Найменування вищого навчального закладу (повністю)
І ступеня
Травкіна Карина Вікторівна
Шуба Олена Артурівка. к.г.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування
Харківський національний університет імені В. Н Каразіна