Спецпроект «Бізнес-інкубатор»

& кафедра
підприємництва і права запускає

спецпроект «Бізнес-інкубатор»

Ми надихаємо тих, хто тільки знаходиться в
пошуках своєї формули успіху!

Факультет економіки та менеджменту та кафедра підприємництва і права Полтавської державної аграрної академії запускає спецпроект «Бізнес-інкубатор». Це сукупність круглих столів та семінарів, присвячених дослідженню історії розвитку юридичних підприємств та фізичних осіб-підприємців, які визначають сучасне обличчя України - інноваторів, лідерів думок, бізнесменів, митців, що впливають на розвиток країни.

Програма круглого столу «Туристичний бізнес: сучасні тренди та напрями розвитку»

Дата проведення заходу: 02 квітня 2019 р.

Час проведення заходу: 11.00-12.20 Місце проведення: аудит. 485

Модератор: Дем’яненко Н. В., к.е.н., доцент кафедри підприємництва і права

Вступне слово:

• проректор з науково-педагогічної, наукової роботи, к.с.-г.н., доцент Горб Олег Олександрович
  • декан факультету економіки та менеджменту к.е.н., доцент Галич Олександр Анатолійович

Основні доповідачі:

1. Директор туристичного комплексу «Турист», к.пед.н., заслужений працівник культури України Оніщук Лариса Миколаївна. Тема виступу: «Сучасний стан розвитку туристичного бізнесу на Полтавщині».
  2. Керуюча проектом On-top extreme (сімейний бізнес) Шевченко Наталія Георгіївна. Тема виступу: «Пригоди ближче ніж здається».
  3. Представники провідного туристичного провайдера в Україні КИЙАВІА:        менеджер - Хлопоніна Світлана Вікторівна, агент з обслуговування та продажу Конопля Анастасія Олександрівна. Тема виступу: «КИЙАВІА - провідний туристичний провайдер в Україні».
  4. К.ю.н., доцент кафедри підприємництва і права Козаченко Юлія Анатоліївна. Тема виступу: «Правове регулювання в сфері надання туристичних послуг».
  5. К.е.н., доцент, доцент кафедри підприємництва і права Дем’яненко Наталія Василівна. Оголошення конкурсу бізнес-проектів в туристичній сфері.
  6. Здобувачі вищої освіти спеціальності Підприємництво, торгівля та біржова діяльність: Тетерюк Роман, Данко Анна та спеціальності Економіка: Бибик Наталія, Губар Влада, Підлісний Ростислав. Теми виступів: «Особливості туристичної сфери Полтавської області».

Питання/відповіді. Загальна дискусія.

Підведення підсумків. Закриття.

Заходи спрямовані на активізацію процесу розробки бізнес-проектів та відкриття власної справи.

Мітки: