Співпраця з академічної мобільності між Полтавською державною аграрною академією та Державним університетом «Житомирська політехніка»

В.о. ректора Державного університету «Житомирська політехніка», професор

Оксана Олійник

Ректор Полтавської державної аграрної академії, професор

Валентина АРАНЧІЙ

15 лютого 2021 року

між Полтавською державною аграрною академією і

Державним університетом «Житомирська політехніка»

укладено угоду про співпрацю щодо реалізації програм академічної мобільності, здобувачів вищої освіти і науково-педагогічних працівників

Предметом цього договору є співробітництво між закладами вищої освіти з метою сприяння підвищенню якості реалізації освітньо-професійних й освітньо-наукових програм, науково-технічних проектів, оптимізації використання матеріально-технічної бази, і на цій основі найбільш повного вирішення завдань освітньої діяльності.

Передумовами підписання документу є кропітка співпраця колективів кафедр інформаційних систем та технологій (завідувач – Юрій Уткін) від навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій Полтавської державної аграрної академії та кафедри комп’ютерних наук (завідувачка – Інна Сугоняк) від факультету інформаційно-комп’ютерних технологій Державного університету «Житомирська політехніка» та адміністрації закладів вищої освіти.

Обговорення договору

в Державному університеті «Житомирська політехніка»

(зліва на право: Оксана Олійник – в.о. ректора Державного університету «Житомирська політехніка», д.е.н., професор; Надія Лобачникова – декан факультету інформаційно-комп’ютерних технологій, к.т.н., доцент; Інна Сугоняк – завідувачка кафедри комп’ютерних наук, к.т.н., доцент)

Обговорення договору в Полтавській державній аграрній академії

(зліва на право: Юрій Уткін – завідувач кафедри інформаційних систем та технологій, к.т.н., доцент; Олена Копішинська – професор кафедри інформаційних систем та технологій (гарант ОПП «Управляючі інформаційні системи»), к.ф.-м.н., доцент; Олександр Галич – директор інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій, к.е.н., професор)

Під час обговорення напрямів спільної діяльності, окрім академічної мобільності здобувачів вищої освіти і науково-педагогічних працівників, проведення науково-практичних конференцій та інших наукових заходів, обміну досвідом щодо впровадження сучасних форм і методів навчання, були обговоренні інноваційні напрями наукового співробітництва: в інтересах перспективної стратегії розвитку штучного інтелекту в Україні (зокрема Big Data, Data Science, Data Mining, Artificial Intelligence, IoT та ін.).