Співпраця з колегами – шлях до успіху сучасного менеджера

29 квітня 2021 року в межах налагодження зв’язків із органами самоврядування здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії відбулась онлайн-зустріч керівного складу Ради аспірантів Полтавської державної аграрної академії із представниками самоврядування студентів та аспірантів Криворізького державного педагогічного університету.

Під час зустрічі були обговорені актуальні питання, пов’язані з особливостями реалізації проєктів самоврядування здобувачів в умовах карантинних обмежень, важливістю педагогічної складової під час навчання  аспірантів спеціальності 073 «Менеджмент».

Представники самоврядування здобувачів вищої освіти Криворізького державного педагогічного університету поділились успішним досвідом щодо залучення зовнішніх інвесторів і стейкхолдерів до створення Молодіжного центру, аналогів якого не існує в Україні. Цей досвід буде використаний у процесі планування діяльності Ради аспірантів ПДАА.

Загалом такі заходи допомагають розширити співпрацю, обмінятись корисним досвідом, сприяють реалізації сумісних проєктів між вищими навчальними закладами, що є запорукою розвитку сучасної наукової школи й органів самоврядування здобувачів вищої освіти.