Співпраця з Міжнародними проектами продовжується

В академіі відбувся Семінар із популяризації Цілей сталого розвитку

14-15 листопада у Полтавській державній аграрій академіі студенти та викладачі взяли участь у Семінарі з популяризації Цілей сталого розвитку.

Навчання складалися з двох модулів - теоретичного та практичного.

14 листопада

Теоретичний модуль був присвячений ознайомленню з Цілями сталого розвитку.

Приємно відзначити зацікавленість до нашої роботи почесних гостей - ректор Валентина Іванівна Аранчій, перший проректор Павло Вікторович Писаренко,  начальник управління освіти Полтавського міськвиконкому Леся Анатоліівна Марталішвілі, Координатор Проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" Віталіна Миколаівна Старчик, декан факультету Економіки та менеджменту Олександр Галич та завідувач кафедри підприємництва і права Ханлар Зейналович Махмудов.
Надзвичайно наповнений враженнями та ідеями перший день закінчився презентацією мікропроектів наших учасників, які, ми впевнені, у найближчому майбутньому знайдуть свою реалізацію.

15 листопада

Практичний модуль - це навчальний візит до Омельницькоі ОТГ, зустріч у форматі "питання-відповідь" з її головою Олександрою Шереметьєвою, знайомство із концепцією "Smart city" у Міській раді Горішніх Плавнів та екскурсія на Полтавський ГЗК.

 

Впевнені, що отримані знання принесуть користь не лише окремо кожному студенту, а всій Україні!

Приєднуйся до кращих - будь одним із нас!