Співпраця зі стейкхолдером факультету агротехнологій та екології

Михайло Григорович Колісник - випускник агрономічного факультету та Почесний професор академії регулярно відвідує свій рідний вищий навчальний заклад. Його приїзд - це завжди обмін цікавими думками, інноваціями, дружня й невимушена атмосфера. Він - дійсно одна з найзацікавленіших осіб Полтавського державного аграрного університету.

Саме за його сприяння було відремонтовано й умебльовано навчальну аудиторію, в яку він і завітав, а далі маршрут пройшов через новий комп'ютерний клас, який встановлено на факультеті, конференц-зал та теплицю. СФГ "Златопіль", яке він заснував - одне з найкращих підприємств України, оснащене новітньою технікою, а тому значної уваги кандидат с.-г. наук Михайло Григорович Колісник приділяє освітньому процесу підготовки фахівців з агрономії та захисту рослин.

Цього разу було обговорено низку питань з осучаснення матеріально-технічної бази, удосконалення освітнього процесу. Результати обговорень будуть впроваджені найближчим часом.