Студент академії бронзовий призер Європи. Вітаємо!!!

СТУДЕНТ 4 КУРСУ ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ПОЛТАВСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АГРАРНОЇ АКАДЕМІЇ БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР ЄВРОПИ

Полтавчанин, студент інженерно-технологічного факультету представляв збірну команду України на чемпіонаті Європи зі змішаних Єдиноборств.

Днями, а саме 21 жовтня, у Санкт-Петербурзі відбувся чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств (ММА), відомих у народі як бої без правил. У складі збірної України на турнірі змагався полтавець Дмитро Микуця, який виступав у ваговій категорії до 93 кг.

Дмитро дістався до півфіналу, перемігши за очками представника Чехії, де на нього чекав росіянин Магомет Шахрутдінов. Тут наш земляк в нелегкому поєдинку вже поступився за очками. Таким чином, Дмитро Микуця став бронзовим призером чемпіонату Європи з ММА. Загалом, збірна України завоювала на чемпіонаті шість нагород і посіла друге командне місце.

Вітаємо Дмитра з перемогою, бажаємо нових спортивних перемог та звершень!

Деканат інженерно-технологічного факультету