Студент ПДАА завоював золоту медаль!

Студент факультету агротехнологій та екології 1 курсу навчання (стн) Маркарян Марк активно бере участь у відродженому давньому олімпійському виду єдиноборств – панкратіоні. Постійні тренування та наполегливість дають свої результати, про що свідчать його успішні виступи на всеукраїнських та міжнародних змаганнях:

Чемпіонат України що відбувся у Броварах (2016 року) з вільної боротьби серед юнаків і дівчат (1997-1998 років народження), за підсумками якого Марк Маркарян завоював золоту медаль у ваговій категорії до 76 кг серед 27 учасників.

У Білій Церкві відбувся молодіжний чемпіонат України з вільної боротьби, за підсумками якого полтавець Марк Маркарян став срібним призером у ваговій категорії до 84 кг.

25-26 лютого у Варні (Болгарія) пройшов традиційний міжнародний турнір з вільної боротьби «PETKO SIRAKOV - IVAN ILIEV-2017».
У ваговій категорії до 86кг на болгарському турнірі друге місце на п'єдесталі зайняв наш студент, український борець Марк Маркарян.