Студентам ПДАУ розповіли про можливості технології Salesforce

Більшість світових компаній використовує Salesforce-платформу як спосіб задоволення своїх бізнес-потреб. Серед них Adidas, AWS, Canon, Philips, Toyota, American Express, Western Union, Cisco, KLM і багато інших.
Студенти Полтавського державного аграрного університету мали чудову нагоду ближче познайомились із цією технологією. 14 вересня відкриту лекцію на цю тему провів  Сергій Максимчук, Salesforce Architect у компанії Noltic. Ця організація надає консультації, проєктує та імплементує Salesforce рішення для компаній будь-яких розмірів.

Під час лекції студенти, які навчаються за спеціальністю Інформаційні системи та технології, дізналися про таке:

• основи технології Salesforce і роль хмарних рішень;
  • чому в цій індустрії такий великий запит на розробників;
  • проєкти та запити від клієнтів;
  • як розпочати кар’єру, перспективи розвитку.

Організатори відкритої лекції зауважили, що слухачі отримали інформацію, яка сприяє не лише розширенню їхнього світогляду в питаннях інформаційних технологій, але й визначенню вектора їхнього подальшого розвитку та вибору професії.
Полтавський державний аграрний університет постійно сприяє розширенню можливостей для студентів, залучаючи до співпраці передові компанії у сфері IT-технологій.