Студентам Університету розповіли про найкращі практики економічно-соціального розвитку Польщі

Студенти Полтавського державного аграрного університету вивчають досвід економічного та соціального розвитку інших країн.

15 вересня відбулася відкрита лекція на тему «Економічно-соціальний розвиток Сілезького воєводства» для студентів спеціальностей Філологія, Політологія, Публічне управління та адміністрування, Міжнародні економічні відносини тощо.

Лекцію провела доцентка Вищої школи управління охороною праці в місті Катовіце пані Олена Кощенко. Вона розповіла про дієві практики, які використовують у Польщі для економічного та соціального розвитку.
Отримані під час лекції знання сприяють не лише розширенню світогляду студентів, але й кращому розумінню економічних процесів.