Студентка ФЕМ представила академію на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Підприємництво»

10-11 квітня на базі Житомирського державного технологічного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Підприємництво».
Полтавську державну аграрну академію представляла магістрант факультету економіки та менеджменту Кошулько Аліна Віталіївна (спеціальність 073 Менеджмент).

Вітаємо Аліну, яка здобула диплом третього ступеня за наукову роботу «Перспективи впровадження агроінновацій у підприємницькій діяльності».
Дякуємо кандидату економічних наук, доценту, доценту кафедри менеджменту Воронько-Невідничій Тетяні Вікторівні за підготовку студентки та Аліні за гідне представлення нашої аграрної академії на всеукраїнському рівні!
Бажаємо подальших звершень та перемог!