Студентська конференція «Актуальні питання розвитку і вдосконалення обліку та аналізу підприємств»

Кафедра бухгалтерського обліку 31 березня 2016 року ініціювала проведення студентської конференції за результатами виробничої практики, яку проходили студенти 4 курсу денної форми навчання напряму підготовки «Облік і аудит» на базі провідних господарств Полтавської області.
Проводив конференцію завідувач кафедри бухгалтерського обліку доктор економічних наук, професор Плаксієнко Валерій Якович.

Вже рідна для таких заходів 437 аудиторія 4 навчального корпусу академії прийняла всіх бажаючих для участі та обговорення питань, що виникли перед студентами під час проходження практики. Зокрема, на конференцію були запрошені бухгалтер-аналітик ПП «Копійка» Данілкіна М. С., головні бухгалтери ПП «ОІЦ» Лазеба Є. С. та ТОВ «Регіон-Юртрейд» Одарюк А. О., а також бухгалтер ПП «Туристична агенція «Orange» Гирява О. В.

Учасники конференції активно обговорювали питання, що порушувалися доповідачами, які у свою чергу мали можливість перевірити свої знання та набутий досвід, відповідаючи на питання однокурсників та викладачів.
По завершенню виступів, щоб зберегти у пам’яті та не відставати від сучасних тенденцій вирішили зробити селфі.

Також не забули і про винагороду для самих активних учасників конференції.

Дякуємо за виступ студенткам Смирновій Євгенії, Сидьорці Юлії, Крупі Альоні, Захарчук Лілії, Тріфоновій Марині, Роман Луізі, Мошак Владі. Ось такі вони сучасні молоді науковці.

Мітки: