Студентські трудові загони – традиції повертаються!

Відомо, що під час літніх канікул молодь навчальних закладів області працювала в сільськогосподарських підприємствах різних форм власності.

Наприклад, студенти Полтавської  державної аграрної  академії, створили два трудові загони, які працювали в ТОВ «Агрофірмі «Маяк» Котелевського району та ДП учгоспі «Ювілейний».Підсумок трудового внеску молодіжних трудових загонів підвели 25-26 листопада 2011 року у місті Києві на Всеукраїнських Зборах молодіжних трудових загонів «Наша праця для тебе, Україно!»

Полтавську область на Зборах представляли студенти нашої академії:

• Рижов Сергій
  • Ажажа Ольга
  • Щасливець Руслан
  • Федорова Марія
  • Федорова Олександра

А 6 грудня в спортивній залі академії відбулося нагородження  грамотами та цінними подарунками учасників трудових загонів академії та аграрно-економічного коледжу.На урочистості прибули та виступили з привітаннями: заступник голови обласної державної адміністрації, керівник апарату обласної державної адміністрації Валерій Пархоменко, Президент Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Асоціація трудових об’єднань молоді України” Анатолій Павленко,  начальник обласного управління у справах сім’ї та молоді  обласної державної адміністрації Наталія Шкоденко, директор обласного молодіжного центру праці Анатолій Безпалюк. Студентів та гостей заходу привітав перший проректор академії Павло Писаренко.

Потім, серед команд, які представляли трудові студентські загони, відбулися спортивні змагання.Студенти агрономічного факультету подарували спортсменам номери художньої самодіяльності, а обласний молодіжний центр праці торти та солодощі.