Студентсько-учнівська конференція «Сучасні банківські продукти в Україні»

У межах співпраці між Комунальним закладом «Полтавська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 26» м. Полтави і факультетом обліку та фінансів Полтавської державної аграрної академії 25 лютого 2021 року було проведено студентсько-учнівську конференцію «Сучасні банківські продукти в Україні».

Захід організували і провели:

• Гонжак Наталія Дмитрівна, директорка ЗОШ № 26,

• Погребняк Людмила Павлівна, вчителька інформатики та економіки ЗОШ № 26,

• Горпиченко Олена Юріївна, голова шкільного методичного об'єднання вчителів математики, фізики та інформатики,

• Дорогань-Писаренко Людмила Олександрівна, декан факультету обліку та фінансів, професорка кафедри економічної теорії та економічних досліджень, к. е. н., доц.,

• Дроботя Яна Анатоліївна, доцентка кафедри фінансів, банківської справи та страхування, к. е. н., доц.,

• Пономаренко Оксана Григорівна, доцентка кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю, к. е. н., доц.,

• Подлєсна Ганна Володимирівна, доцентка кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін, к. псих. н., доц.,

• Кононенко Жанна Андріївна, доцентка кафедри економічної теорії та економічних досліджень, к. е. н., доц.

Із вітальним словом засідання розпочала Людмила Павлівна Погребняк, вчителька інформатики та економіки ЗОШ № 26.

До студентів і учнів з вітальним словом звернулася також берегиня факультету обліку та фінансів, декан Людмила Олександрівна Дорогань-Писаренко, яка побажала юним науковцям наснаги та терпіння, розширення кола наукових інтересів на шляху отримання знань із метою забезпечення власного добробуту в майбутньому.

З вітальним словом до учнів і студентів звернулись і викладачі факультету обліку та фінансів, які акцентували увагу на необхідності отримання ними професійних знань, що стануть запорукою їхнього успішного майбутнього професійного життя. Викладачі звернули увагу на особливості спеціальностей, які існують на факультеті обліку та фінансів ПДАА, та можливості подальшого працевлаштування після закінчення навчання.

З доповідями виступили здобувачі вищої освіти освітнього ступеня бакалавра спеціальності Фінанси, банківська справа та страхування:

• Голобородько Віта – «Інтернет банкінг в Україні»;

• Циб Андрій – «Банкінг у месенджерах».

• З-поміж учнів 10-х класів ЗОШ № 26 м. Полтави із доповідями виступили:

• Давидовська Юлія – «Криптовалюта – гроші майбутнього»;

• Піскарьова Аріана – «Особливості застосування банківських інновацій в Україні»,

• Діхтяренко Данило – «Дистанційні банківські послуги».

Доповіді студентів та учнів були ретельно підготовлені, науково та професійно змістовні. Вони продемонстрували значну зацікавленість сучасним банкінгом і його продуктами, а яскраві презентації та широке коло наукових інтересів до цієї теми сприяли жвавій і цікавій дискусії.

Щиро вдячні студентам і учням за цікаві та змістовні доповіді, а особисто директорці школи Гонжак Наталії Дмитрівні за співпрацю, на яку сподіваємося і в майбутньому.

Мітки: