Студенти академіі - учасники сесії Європейського молодіжного парламенту EYP WEKEND

27-28 січня у Полтаві відбулася сесія Європейського молодіжного парламенту - EYP Weekend - дводенний захід, під час якого делегати працювали над розробкою рішень щодо політичних, економічних, соціальних та культурних питань, які стоять на порядку денному комітетів Європейського Парламенту. Близько 40-учасників працювали в комісіях над реалізацією своїх ідей, поєднуючи командні ігри з тренуваннями, обмінюючись знаннями та досвідом, результатом плідної роботи стали резолюції, які в ході дискусій були прийняті на Генеральній Асамблеї. Офіційною мовою заходу була англійська, тому студенти мали можливість не тільки розширити свій кругозір у межах розглянутих питань, а і покращити знання іноземної мови, попрактикувати розмовні навички. Жваві дискусії, живі емоції, затишна атмосфера та командний дух - усе це було присутнє на даній освітній події. Приємно відзначити, що участь у заході приймали і наші студенти - Валерія Будаква, Дмитро Томенко та Вероніка Куркіна.

Отримавши новий досвід і натхнення продовжуємо рухатися вперед до наступних звершень.