Студенти академії долучилися до всесвітньої акції «Полтава у блакитному»

У Полтаві відбулася акція, присвячена Всесвітньому дню розповсюдження інформації про аутизм. У Всесвітній день поширення інформації про проблеми аутизму активісти всього світу закликають активізувати спільні зусилля задля того, щоб діти та дорослі, які мають це захворювання, стали в майбутньому повноправними членами суспільства. Тож Полтава також приєдналася до проведення заходу, присвяченому приверненню уваги українців до проблем аутизму. У рамках соціальної акції, що пройшла на площі біля ТРЦ «Київ», відбувся концерт дитячих колективів. Також волонтери розповсюджували інформаційні листівки та блакитні кульки (блакитний колір є символічним для цього дня) біля ТРЦ «Київ» та на головних майданчиках міста.

 

 

Акція проходить у місті вдруге завдяки ініціативі корекційного педагога Альони Колос, яка очолює ГО «Обличчям до проблеми». Цього року до організації акції приєдналися ГО «Центр розвитку «Дитина і світ» і ГО «Команда небайдужих», студенти з Полтавської державної аграрної академії представникиВолонтерського центру «Пульс»та інші небайдужі активісти.
Волонтери допомогли здійснити благодійний продаж медового печива та хенд-мейд іграшок із «Будиночку Святого Миколая», що знаходиться біля Свято-Успенського кафедрального собору. Кошти від продажу печива та іграшок, виручені в цей день, підуть на організацію корекційного літнього табору для діток з особливостями розвитку у дитячому таборі «Джерело» Новосанжарського району.
«Зараз таких дітей з’являється все більше, вони гіперактивні, нам як суспільству, треба звертати на це увагу, не боятися, не ігнорувати їх, а сприймати з любов’ю і такими, якими вони є», – зазначила Вікторія Гончар, волонтер ГО «Команди небайдужих».
Щиро дякуємо голові Волонтерського центру «Пульс» ПДАА Юлії Васильєвій, студентці факультету економіки та менеджменту за ініціативність та активну участь  студентів академії у даному заході.

Статтю підготовлено за матеріалами «Hromadske Полтава»