Студенти академії взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Економіка підприємства»

Переможці І туру студентської олімпіади зі спеціальності «Економіка підприємства» Жайворон Дмитро Сергійович та Сухина Юлія Олегівна ОКР «Магістр» спеціальності «Економіка підприємства» 21 – 23 квітня 2015 року в Полтавському національному технічному університеті ім. Юрія Кондратюка взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Економіка підприємства».

В олімпіаді взяли участь близько 120 студентів з 53 вищих навчальних закладів різних форм власності зі всієї України.

За результатами проведення Всеукраїнської олімпіади Сухина Ю. О. зайняла 13 місце, Жайворон Д. С. – 17 місце.

Вітаємо наших учасників з отриманими результатами та бажаємо подальших наукових досягнень!