Студенти ФОФ здобули перемогу на Всеукраїнській студентській олімпіаді

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит»

19 - 21 квітня 2017 р. в Університеті імені Альфреда Нобеля у м. Дніпро, згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1495 від 9 грудня 2016 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році», відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит».
Цього року в Олімпіаді взяли участь представники 72 ВНЗ із різних регіонів України – загалом 121 студент різних курсів.
Під час олімпіади учасники розв’язали письмові практичні та тестові завдання з таких дисциплін: «Фінансовий облік», «Управлінський облік», «Аналіз господарської діяльності», «Аудит».
Членом апеляційної комісії був завідувач кафедри бухгалтерського обліку ПДАА, доктор економічних наук, професор Плаксієнко В. Я.
За підсумками ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» студентка 4 курсу факультету обліку та фінансів ПДАА Тютюнник Ірина була нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

Студентка 1 курсу СВО «Магістр» факультету обліку та фінансів ПДАА Шовкопляс Анна була нагороджена дипломом у номінації «Знавець Фінансового обліку».

Вітаємо наших студентів з перемогою!