Студенти-механіки ПДАА відвідали ПРАО «Завод «ЛТАВА»

23 жовтня 2019 року, здобувачі вищої освіти спеціальності 133 «Галузеве машинобудування», інженерно-технологічного факультету Полтавської державної аграрної академії, разом з викладачами кафедри галузевого машинобудування доцентом Володимиром Муравльовим та старшим викладачем Ігорем Негребецьким, відвідали одне із провідних підприємств м. Полтави. ПРАО «Завод «Лтава», що нині є сучасним спеціалізованим підприємством з розробки та виготовлення продукції для багатьох галузей промисловості та різних видів техніки.

На ділянці, укомплектованій понад півсотнею сучасних станків ЧПУ, під час роботи токарних, фрезерних, шліфувальних станків студенти мали змогу на власні очі пересвідчитись у тому, що застосування програмних верстатів дає можливість значно скоротити терміни виготовлення продукції та отримати деталі бездоганної якості у великій кількості.

Особливу зацікавленість студентів, крім обладнання ЧПУ, викликала електроерозійна обробка деталей. Важливою частиною екскурсії стала змістовна й невимушена бесіда із працівниками заводу.

Подібна практика відвідування підприємств дає можливість нашим студентам отримати уявлення про особливості машинобудівельної галузі, її значення для розвитку країни, а також акцентувати увагу на необхідності оволодіння основними навичками та знаннями для роботи за фахом.

Під час цієї зустрічі досягнута домовленість про проведення виробничої практики студентів-механіків на підприємстві та залучення спеціалістів заводу до забезпечення практичного складника навчального процесу.

Висловлюємо подяку керівництву ПРАО «Завод «Лтава» та сподіваємось на подальшу співпрацю!

Аудиторія: 

Діяльність: