Студенти ПДАА отримали сертифікати на право застосування та впровадження on-line системи «Soft.Farm»

22 грудня 2016 року в центрі підготовки користувачів інформаційної системи Soft.Farm, що діє при ПДАА на кафедрі економічної кібернетики та інформаційних технологій, відбулося вручення перших сертифікатів на право застосування та впровадження on-line системи, заснованої на «хмарних технологіях», групі студентів СВО «Магістр» спеціальності «Агрономія».

 

Протягом навчального семестру в курсі вивчення дисципліни «Інформаційні технології» студенти під керівництвом доцентів кафедри Уткіна Ю. В та Копішинської О. П., одночасно із вивченням теоретичного матеріалу, набули практичних навичок по роботі в середовищі інформаційної системи www.Soft.Farm – БЕЗКОШТОВНОЇ on-line системи планування, обліку та аналізу діяльності аграрних підприємств, які займаються рослинництвом та тваринництвом.

По завершенні вивчення дисципліни, при умові успішного складання іспиту, студенти отримали сертифікати користувачів інформаційної системи Soft.Farm встановленого зразка за підписом генерального директора QuartSoft Ukraine Кондратюка Сергія Івановича.

Вручення відбулося в урочистій атмосфері. З привітальним словом виступили ректор ПДАА, професор Аранчій Валентина Іванівна, декани факультетів агротехнології та екології, економіки та менеджменту.