Студенти ПДАА відвідали провідний аграрний форум у Франції

З 26 лютого по 1 березня благодійний Фонд Бориса Колеснікова організував поїздку до Франції для студентів, які перемогли у всеукраїнському конкурсі «Агро 2019». Серед тридцяти переможців конкурсу – здобувачі вищої освіти 18 аграрних вишів України, в тому числі і троє студентів Полтавської державної аграрної академії: Дмитро Томенко, Юлія Васильєва та Вероніка Куркіна.

https://s.0532.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/050/495/hur66421_5c7d34940b6dd.jpg

Вони провели в Парижі чотири дні, наповнені новими знайомствами, досвідом і враженнями.

Основною метою поїздки було відвідування міжнародної виставки SIMA 2019, найбільшого в світі форуму сільськогосподарського машинобудування і тваринництва, який раз на два роки проходить в Парижі. Цьогоріч SIMA 2019 прийняла 240 тисяч відвідувачів з 135 країн і 1800 компаній-учасників з 42 держав. Українські студенти ознайомилися з великою експозицією: технікою спеціального і загального призначення, обладнанням для ветеринарії, молочного та м'ясного скотарства, оснащенням, застосовуваним для вирощування, збору і переробки врожаю, передовими технологіями і рішеннями для аграрного сектора. Юні аграрії вивчили нові породи великої рогатої худоби і сорти рослин, а також програмне забезпечення для різних етапів робіт.

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, люди стоят, небо, толпа, обувь и на улице

Майбутні фахівці оглянули нові машини і обладнання компаній-лідерів на світовому ринку: John Deere (США), CLAAS (Німеччина), New Holland (Голландія), Case (Італія), Amazone (Німеччина), Kuhn (Швейцарія), Kverneland (Норвегія), Poettinger (Франція). Україну на SIMA 2019 представляли Харківський завод HARP, «Лубнимаш», завод Кобзаренко, Dlight, а також виробник добрив «Українська органіка». Студенти також відвідали експозицію великої рогатої худоби і конкурс тварин.

Юні аграрії кажуть: в майбутньому зможуть застосувати отриманий досвід для розвитку вітчизняного агропрому або створення власного бізнесу.

https://s.0532.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/050/495/hur45839_5c7d349720ab2.jpg

 «У контексті моєї роботи на конкурс Фонду (екологічні замінники інсектицидів) на мене величезне враження справив сектор інноваційного фермерства. Учасники - нові або сімейні ферми з високою рентабельністю, сотнями гектарів посівних площ, сотнями голів великої рогатої худоби. Їх об'єднує раціональне використання природних ресурсів, зниження вартості продукції за рахунок поновлюваних джерел енергії. Під час круглого столу фермери діляться всілякими інноваціями, від додатків для смартфона до управління ризиками і страхування продукції. Серед їхніх досягнень - 10 років господарювання без використання інсектицидів, стабільний врожай, диверсифікація, виробництво енергії, використання цифрових технологій. Всі учасники відкриті для співпраці, обміну досвідом та партнерських програм», - розповів Дмитро Томенко.

На данном изображении может находиться: 15 человек, люди улыбаются

Багато студентів вперше побували в Парижі. Тому, крім дводенного відвідування SIMA 2019, Фонд Бориса Колеснікова організував для групи прогулянку столицею Франції та пізнавальну екскурсію з оглядом основних визначних пам'яток. Вони побачили Лувр, Ейфелеву вежу, Марсове поле, Собор Паризької Богоматері, Тріумфальну арку; познайомилися зі своїми майбутніми колегами і зробили багато фотографій на згадку про поїздку.

 

 

Аудиторія: 

Мітки: 

Діяльність: