Студенти ПДАУ розвивали навички soft skills

Щоб сприяти формуванню професійних компетентностей студентів, у Полтавському державному аграрному університеті приділяють значну увагу практично орієнтованому навчанню.
У межах вивчення навчальної дисципліни «Діловодство» (провідний викладач к. е. н. Аліна Олійник) відбулася зустріч викладачів кафедри менеджменту імені І. А. Маркіної, здобувачів вищої освіти навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій із заступницею директора КУ «Обласний молодіжний центр» Анною Півень.
Під час зустрічі розвивали навички soft skills (характеристики, завдяки яким людина може успішно взаємодіяти в команді під час вирішення будь-яких робочих питань), а також обговорювали основні вимоги до складання та оформлення документів. Особливу увагу приділили документації з особового складу, визначили нюанси написання резюме та відкривали секрети успішних співбесід.
Викладачі та студенти ПДАУ щиро вдячні Анні Півень за змістовну, інформативну та корисну зустріч.