Студенти Полтавського державного аграрного університету взяли участь в «Студентській Лізі Сміху» м. Києва та пройшли в сезон гри!

9, 12 та 16 серпня у Києві проходив фестиваль гумору «Студентська Ліга Сміху». Протягом трьох конкурсних днів свої здібності демонстрували представники 31 команди. 16 серпня взяла участь в гумористичному протистоянні і команда інженерно-технологічного факультету «Збірна механіків» ПДАУ (Олександр Тарасовський, Іван Олексієнко, Сергій Шарко, Едуард Жук).

За результатами виступів, до наступного етапу фестивалю пройшло 8 команд. Серед них – команда з Полтави «Збірна механіків». Шанс змагатися далі хлопці отримали завдяки Дмитру Зелінському із команди «Отдыхаем вместе», який піднявся після виступу хлопців. Цього разу в тренерському кріслі він заміняв Олександра Степаненка, який і стане тренером команди «Механіки».

Наступний етап «Студентської Ліги Сміху Київ» запланований на кінець вересня.

Окрім того, в найближчих планах хлопців – участь в Одеській «Лізі Сміху».

Мітки: