Студенти спеціальностей «Право» та «Публічне управління та адміністрування» ПДАА прослухали лекцію «Адвокат – клієнт»

8 листопада 2017 року в приміщенні Центральної міської бібліотеки м. Полтава відбулося навчання з правової освіти в рамках проекту «Знай свої права» міської програми «Бюджет участі».

Здобувачі вищої освіти спеціальностей «Право» та «Публічне управління та адміністрування» ПДАА прослухали лекцію «Адвокат – клієнт».

Провідні викладачі факультету економіки та менеджменту Лозинська Т. М., Щетініна Т. О. та Козаченко Ю. А., які були учасниками зустрічі, відмітили її вагомість для підвищення юридичної обізнаності здобувачі вищої освіти.