Студенти спеціальності «Інформаційні системи та технології» взяли участь у щорічній виставці «АгроПром–Полтава 2019».

12 листопада 2019 р. пройшла спеціалізована виставка до Дня працівника сільського господарства, на якій студенти 1-3 курсів спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології» представили аграріям спеціалізовані інформаційні системи: «Soft.Farm», «Agroxy», «Omega Solution».

Консультувати відвідувачів студентам допомагали завідувач кафедри інформаційних систем та технологій Уткін Юрій Вікторович та професор кафедри інформаційних систем та технологій Копішинська Олена Петрівна.

13 листопада 2019 пройшов другий етап виставки «АгроПром – Полтава 2019», в якому студенти Полтавської державної аграрної академії разом з викладачами продовжили свою роботу.