Студенти спеціальності «Політологія» відвідали колектив телеканалу ІРТ

Здобувачі вищої освіти спеціальності «Політологія» Полтавської державної аграрної академії відвідали колектив телеканалу ІРТ. Його працівники провели цікаву і змістовну екскурсію, на якій ознайомили здобувачів з роботою журналістів. Така інформація є дуже корисною для майбутніх політологів, оскільки якісна політична аналітика передбачає наявність професійних журналістських навичок. Були показані принципи формування новин, відбору і подачі інформації.

Під час екскурсії було проведено цікавий експеримент. Здобувачам було запропоновано виступити у ролі операторів і ведучих телепередач. Вони спробували прокоментувати події життя Полтави і продемонстрували при цьому певні комунікативні здібності. Загалом у здобувачів отримана інформація викликала значний інтерес і змусила задуматися над потребою свого професійного вдосконалення. Щиро дякуємо усім працівникам телеканалу ІРТ за цікавий захід, зокрема директору Ігорю Кужику, головному редактору Ользі Юровській та відеооператору Сергію Глобі.

З повагою, кафедра гуманітарних і соціальних дисциплін.