Стипендіальна програма «ЗАВТРА.UA» – крок у майбутнє студентів

Стипендіатка програми «Завтра.UA», аспірант кафедри фінансів та кредиту Полтавської державної аграрної академії Лесюк Альона Станіславівна провела для студентів презентацію Стипендіальної програми «Завтра.UA».

На презентації було обговорено можливості, які дає переможцю Стипендіальної програми Завтра.UA:
1. Досвід:
– проектної роботи – опрацювання ідей та підготовка до їхнього впровадження у вигляді готових проектів у команді однодумців;
– участь в тренінгах – особистий та професійний розвиток шляхом отримання корисних вмінь та навичок;
– стажування – набуття комунікативних та фахових навичок в робочих умовах;
– волонтерство – участь в плануванні та реалізації проектів провідних організацій України;
– події – участь у щорічному Молодіжному форумі «Завтра.UA» і таборі You Camp.
2. Мережа однодумців:
– мережа контактів – єдина платформа однодумців з усієї України;
– обмін досвідом та інформацією – швидкий доступ до необхідної інформації чи досвіду в будь-якій галузі;
– взаємодопомога – підтримка колег-однодумців в професійних та приватних питаннях, надання необхідної поради чи допомоги;
– нові друзі з усіх куточків України – друзі-однодумці з усієї України, з якими можна весело провести дозвілля.
3. Підтримка:
– фінансова – Стипендія! А також підтримка найцікавіших колективних проектів й ініціатив;
– партнерська – підбір та налагодження зв’язків з потенційними партнерами проектів й ініціатив;
– експертна – отримання необхідних експертних консультацій;
– інформаційна – сприяння висвітленню починань та досягнень в електронних та друкованих ЗМІ, а також на центральному телебаченні.
4. Знання:
– публічні лекції – лекції всесвітньо відомих політиків, мислителів та громадських діячів;
– участь у щорічній конференції YES – участь в найвпливовішій дискусійній платформі України, яка збирає провідних світових та українських політиків, бізнесменів та експертів;
– освітні програми – отримання знань з різних галузей на освітніх форумах, конференціях, дискусіях;
– участь в партнерських проектах – участь в проектах компаній-партнерів: PinchukArtCenter, EastLabs, Greencubator інші.

За 11 років існування програми «Завтра.UA» її стипендіатами стали вже понад 2500 студентів з усієї країни. Сьогодні програма співпрацює з ВНЗ з усіх регіонів України, 89 закладів є її офіційними партнерами.

Прийом заявок на участь у конкурсі відкрито на сайті програми https://zavtra.in.ua/ з 17 жовтня до 30 листопада 2017 року.

У конкурсі можуть взяти участь студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських ВНЗ 4-го рівня акредитації. Детальні умови участі можна знайти на сайті програми у розділі «Конкурс».

Ключові вимоги до аплікантів, які будуть відібрані за результатами конкурсного добору:
1. Активна позиція та досвід у реалізації громадських і соціальних проектів та ініціатив, що підтверджується рекомендаційним листом.
2. Академічна успішність.
3. Оригінальність ідей щодо фахового поля дослідження, які обґрунтовуються в науковій роботі.
4. Мотивація до особистісного та професійного росту.
5. Лідерський потенціал, комунікаційні та творчі здібності.

Етапи конкурсу:
1. Підготовчий етап (липень – жовтень 2017 року) включає проведення інформаційно-роз’яснювальної  кампанії, оголошення про умови Конкурсу – 2017/18; підписання договорів з новими ВНЗ – партнерами Стипендіальної програми «Завтра.UA», тощо.
2. Прийом та реєстрація документів студентів 17 жовтня – 30 листопада 2017 року в електронному вигляді через форму реєстрації на сайті конкурсу https://zavtra.in.ua/.
3. 1-й тур (грудень 2017 року – лютий 2018 року) – включає обробку зареєстрованих документів та оцінювання рекомендаційного та мотиваційного листів, а також обґрунтування наукової роботи.
4. 2-й тур (лютий 2018 – березень 2018 року) передбачає розгляд фаховими експертами конкурсних робіт студентів за принципом: кожну роботу незалежно оцінюють двоє фахових експертів. Роботи передаються експертам на перевірку без зазначення прізвища автора роботи, курсу та ВНЗ, в якому навчається конкурсант. Імена експертів, що проводять оцінку робіт, не розголошуються. Загальна оцінка за конкурсну роботу є сумою оцінок, виставлених двома експертами. В рамках цього туру також відбувається оцінювання наукової діяльності конкурсантів.