Синергія науки та практики про імідж

Про проведення круглого столу «Фізичний і психічний стан сучасного керівника як форма виразу його іміджу» (див.фотоальбом)

За традицією на прикінці 2017 року факультет економіки та менеджменту Полтавської державної аграрної академії гостинно відчинив свої двері перед викладачами та здобувачами вищої освіти психолого-педагогічного факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка та факультету агротехнології та екології Полтавської державної аграрної академії. Саме цього дня кафедрі публічного управління та адмінстрування відбувся круглий стіл «Фізичний психічний стан сучасного керівника як форма виразу його іміджу», котрий спільними зусиллями було організовано Шуптою І. М., і Браславець Т. М., викладачами кафедри публічного управління та адміністрування, активом студентського науковго гуртка «Територія науки» та психологічної службою Полтавської державної аграрної академії, а також здобувачами вищої освіти, які навчаються на 1 та 2 курсі за спеціальностями «Менеджмент» і «Публічне управління та адміністрування».

Метою круглого столу було : ознайомлення з досвідом формування іміджу сучасного менеджера на основі фізичного стану; аналіз ролі та місця стресу в професійній діяльності менеджера; виявлення особливостей фізичної привабливості як фактору виникнення першого враження про людину, дослідження трудоголізму як хвороби серед управлінського персоналу; з’ясування ролі вітамінів і мікроелементів в гармонізації біоритмів; пошук шляхів формування фізичної активності; здобувачів вищої освіти, аспірантів, викладачів науковців, практиків до наукових досліджень у даному напрямку.

Серед спеціальних гостей круглого столу були : Писаренко В. В., д.е.н., професор, завідувач кафедри маркетингу Полтавської державної аграрної академії; Плаксієнко І. Л., доцент, кандидат хімічних наук, доцент кафедри загальної та біологічної хімії, практичний психолог Полтавської державної аграрної академії, Сукач О. В. і Сколота О. В.¸викладачі кафедри фізичного виховання та спорту Полтавської державної аграрної академії, Сердюк О. І., кандидат економічних наук, доцент, професор кафедри публічного управління та адмінстрування Полтавської державної аграрної академії.

На круглому столі були заслухані доповіді :

1. Стрес у професійній діяльності менеджера (доповідачі Добровольська Юлія та Губченко Ольга, ЗВО 4 курсу спеціальності «Екологія» Полтавської державної аграрної академії, СВО «Бакалавр»; науковий керівникКоваленко Н. П., к. с.-г. н., доцент кафедри екології, охорони навколишнього середовища та збалансованого природокористування, Полтавська державна аграрна академія).

2. Фізична привабливість як фактор виникнення першого враження про людину (доповідач Шаповал Марина, ЗВО 4 курсу спеціальності «Психологія», СВО «Бакалавр» Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка; науковий керівникТесленко М. М., доцент, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології Полтавського національного педагогічного університету
імені В. Г. Короленка).

3. Зовнішній вигляд ділової людини (доповідачСрібна Ріна, ЗВО 1 курсу спеціальності «Публічне управління та адмінстрування» Полтавської державної аграрної академії, СВО «Бакалавр»; науковий керівникШупта І. М., доцент, к.п.н., доцент кафедри публічного управління та адмінстрування, керівник психологічної служби Полтавської державної аграрної академії).

4. Фази біологічних ритмів в житті людини (доповідачДорошенко Марина, ЗВО 2 курсу спеціальності «Менеджмент» Полтавської державної аграрної академії, СВО «Бакалавр»; науковий керівникШупта І. М., доцент, к.п.н., доцент кафедри публічного управління та адміністрування, керівник психологічної служби Полтавської державної аграрної академії).

5. Стрес як негативний чинник професійної діяльності менеджера (доповідачі Заїка Анна  та Семенюк Дарина, ЗВО 5 курсу спеціальності «Психологія», СВО «Магістр» Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка; науковий керівникТесленко М. М., доцент, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка)  ).

6. Роль вітамінів і мікроелементів у гармонізації біоритмів (доповідач Фьодорова Анна, ЗВО 1 курсу спеціальності «Публічне управління та адмінстрування» Полтавської державної аграрної академії,
СВО «Бакалавр»; науковий керівникШупта І. М., доцент, к.п.н., доцент кафедри публічного управління та адміністрування, керівник психологічної служби Полтавської державної аграрної академії).

  

 

Навколо всіх обговорюваних питань розгорілася жива дискусія, що залишила небайдужими всіх присутніх навіть під час брейк-кави...

За результатами проведення круглого столу було прийнято рішення і направлене до наукової частини Полтавської державної аграрної академії. Всім учасникам за їхнім бажанням було видано сертифікати про участь у роботі круглого столу.

 

 

Факультети: 

Мітки: 

Діяльність: